Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Aktualności / Wydarzenia

31 grudnia 2020

Punkt Konsultacyjny programu „Aktywni Seniorzy” kończy działalność.

Drodzy Seniorzy,

W dniu dzisiejszym tj. 31 grudnia 2020 dyżurujemy po raz ostatni. Program działał od 1 kwietnia 2014 roku i od początku był koordynowany przez Stowarzyszenie FAMI.LOCK. Poczynając od numeru 000001, który przypadł p. Marii, kończymy z wynikiem 14081, który został przydzielony p. Jerzemu.

Dziękujemy za zaufanie i bardzo duże zainteresowanie programem, przez cały okres jego trwania.
Dzięki Waszej chęci do korzystania z Karty Aktywnego Seniora, po drodze narodziły się pomysły na Katowicki Dzień Seniora, Dzień Babci i Dziadka, Wigilia dla Seniorów czy też Centrum Spotkań Seniorów w Centrum Miasta, czy też poniedziałki teatralne w Teatrze Bez Sceny.

Państwa Karty będą jeszcze honorowane przez najbliższy rok – potem wygasną. Mamy nadzieję, że większość przywilejów, które wynikały z posiadania w/w Karty w niedługim czasie uzupełnią ofertę Katowickiej Karty Mieszkańca, do której założenia serdecznie zachęcamy. Można to zrobić, udając się na ul. Pocztową 5, lub pobrać aplikację na smartfon.

Dziękujemy prawie 300 Partnerom, którzy zainteresowali się pomysłami na aktywizację Seniorów, udzielając zniżek na swoje produkty i usługi. Wśród nich byli także partnerzy miejscy, dzięki czemu np. korty tenisowe stały się przystępniejsze cenowo. Z tej oferty korzystali głównie panowie, dla każdego coś dobrego!

Dziękujemy także pracownikom Punktu – Ani i Wojtkowi, a także wolontariuszom, m.in Dorocie, Andrzejowi, Kasi, Marysi, Basi, Monice, Oli. Dwoje z nich z ramienia Stowarzyszenia zasiadało w dwóch kadencjach Rady Seniorów, reprezentując Aktywnych Seniorów.

Nie żegnamy się, lecz mówimy „do widzenia!”

Ewa Dopierała
Andrzej Dopierała

Stowarzyszenie FAMI.LOCK