Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Archiwalne: O programie

Serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszego punktu konsultacyjnego, który zakończył działalność  1 stycznia 2021. Program zostaje wygaszony, nie ma już możliwości wyrobienia Karty Aktywnego Seniora. Zachęcamy do wyrabiania Katowickiej Karty Mieszkańca, szczegóły na stronie Urzędu Miasta Katowice.

archiwalne:

Urząd Miasta w Katowicach serdecznie zaprasza mieszkańców Katowic do udziału w realizacji programu z zakresu polityki społecznej pod nazwą,: „Aktywni Seniorzy”. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.

Program skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. Idea programu polega na udzieleniu przez prywatnych przedsiębiorców i jednostki podlegające Miastu Katowice, zniżek dla seniorów, które następnie są realizowane na podstawie specjalnej Karty Programu „Aktywni Seniorzy” wydawanej w prowadzonym przez Stowarzyszenie FAMI.LOCK, Punkcie Konsultacyjnym Programu  na ul. 3 Maja 11 w Katowicach (Siedziba Stowarzyszenia i TEATRU BEZ SCENY)

Do pobrania: