Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Partnerzy prywatni / Zakupy

12 czerwca 2014

Galeria Amadeus – Barbara Kubicka

logo amadeus– 5% dodatkowego rabatu do obowiązujących promocji

– 10 % rabatu na pozostałe wyroby

Galeria Amadeus
Katowice, ul. Staromiejska 9
poniedziałek-piątek 10-18
sobota 10-14

Galeria Skarbek
Katowice, ul. Mickiewicza 4
poniedziałek-piątek 10-18
sobota 10-14

Galeria Amadeus jest owocem naszego 20 letniego doświadczenia w branży jubilerskiej i potrzeby stworzenia miejsca, w którym to, co klasyczne i tradycyjne spotka się z tym, co śmiałe i nowoczesne. Nasze sklepy proponują szeroką gamę wzorów biżuterii, platerowaną galanterię stołową, sztućce renomowanej firmy Hefra (rok założenia 1824), znajdziecie u nas Państwo bogaty wybór atrakcyjnych prezentów ślubnych i jubileuszowych. Nasza Galeria jest otwarta także na kontakty z firmami, jako partnerami handlowymi czy jako nabywcami.
Jeśli szukacie niezwykłych upominków na ważne okazje, zapraszamy do nas. Producentów, z którymi współpracujemy dobieramy, ze względu na jakość wyrobów i niepowtarzalność form.
Dla klientów lubiących ekstrawagancję polecamy autorską biżuterię wykonywaną, przez artystów – plastyków. Znajdziecie też u nas Państwo ręcznie robione srebrne ikony, specjalizujemy się również w biżuterii z kamieni naturalnych. Galeria Amadeus powstała z myślą o tych, którzy lubią piękne przedmioty i mają otwarte serca, aby obdarzać nimi innych.
W ofercie: galanteria skórzana torebki aktówki zegary biżuteria srebrna i inna, prezenty, pamiątki,  porcelana,  srebro.

www.amadeus.katowice.pl