Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Aktualności / Wydarzenia

17 lipca 2018

Zostań Wolontariuszem podczas Tour de Pologne!

W związku z organizacją katowickiego etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wolontariacie.

Wyścig Tour de Pologne jest jedną z największych imprez kolarskich w Europie, a tym samym  wydarzeniem na stałe wpisanym w kalendarz Katowic, ważnym dla promocji miasta i regionu
w świecie. Poprzez aktywny udział w wydarzeniach wolontariusze przyczyniają się do rozwoju społeczności, na rzecz których pracują, a zarazem zyskują cenne doświadczenia edukacyjne. Jest to doskonała okazja do nauki pracy w zespole, a także poznania wielu ludzi. Wolontariat łączy pokolenia, wyobraźnia i kreatywność młodych może i powinna korzystać z doświadczenia i wiedzy seniorów.

WOLONTARIUSZE: 16 +

TERMIN: 5 sierpnia 2018 r.

ŚWIADCZENIA: ubezpieczenie na czas trwania wydarzenia, pamiątkowe gadżety, posiłek  regeneracyjny, certyfikat uczestnictwa w projekcie.                                                                                 .

ZGŁOSZENIE: https://goo.gl/forms/cWI6bmBlfTAR7urI2

Zachęcamy także do pomocy przy kolportażu ulotek informacyjnych 75. Tour de Pologne 2018
w Katowicach w dniach 21/22/28/29 lipca, 1/2/3 sierpnia. Deklaracji udziału w wybranym przez siebie dniu można dokonać w drugiej sekcji zgłoszenia.

Zasady uczestnictwa w projekcie WOLONTARIAT KATOWICE  na stronie http://katowice.eu/miasto/turystyka-i-sport/wolontariat-katowice/formularz-zg%C5%82oszeniowy

Zachęcamy do rejestracji w bazie projektu Wolontariat Katowice 2018. Aby zgłosić swoją kandydaturę, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem:

Formularz Zgłoszeniowy

Osoby znajdujące się w bazie będą informowane drogą mailową o poszczególnych rekrutacjach.

 

ZAPISÓW  MOŻNA  DOKONAĆ  TAKŻE  POPRZEZ  KONTAKT  TELEFONICZNY  LUB BEZPOŚREDNI:
Urząd Miasta Katowice, Biuro Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Imprez Strategicznych,
Ul. 3 Maja 7, IV piętro, pokój 407.

20597726_10213123608303286_1819321586_o

Informacje o wolontariacie: Wolontariat – informacje