Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Aktualności / Wydarzenia

9 listopada 2017

Jesienne gry

W środę 8 listopada w Centrum Spotkań Seniorów w Centrum Miasta można było zapoznać się z nieznanymi dotychczas grami, ćwiczyć koncentrację i pamięć, rozwijać wyobraźnię oraz spędzić czas w miłym towarzystwie podczas kolejnego spotkania z cyklu „Gry Planszowe”.

Licznie zgromadzone uczestniczki doskonaliły swoje umiejętności w różnego rodzaju rozgrywkach pod okiem znawcy tematu – pana Adama Łuczyńskiego. O zaletach tej formy spędzania czasu można pisać dużo. Jednak najlepiej przekonać się w praktyce, jak wiele daje taka gimnastyka umysłu. Wkrótce znowu spotkamy się przy planszy w Siedzibie Stowarzyszenia FAMI.LOCK.

A tymczasem, wraz z panem Adamem, wszystkich miłośników gier zachęcamy do zapoznania się innym zbliżającym się wydarzeniem związanym z tematem –

ósmą edycją konwentu gier BEBOK, który odbędzie się 11 i 12 listopada 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 przy ul. Powstańców Warszawskich 12 w Bytomiu. https://www.facebook.com/events/122752711770363/

Niektóre z naszych Seniorek wybiorą się tam z uprawniającym do bezpłatnego wstępu zaproszeniem, które otrzymały od prowadzącego nasze spotkanie z planszówkami. Powodzenia w grze!

m m1 m2 m3