Aktywni Seniorzy 60+ Katowice

Aktualności / Wydarzenia

19 kwietnia 2017

Gramy!

Zasady są proste:

należy wpisać się na listę chętnych i w odpowiednim dniu stawić się w siedzibie Stowarzyszenia FAMI.LOCK przy ul.3 Maja 11a. Pomimo opadów śniegu w środku wiosny, mimo bolącego kolana czy sterty ubrań czekających na wyprasowanie. Trzeba przyjść – a później zabawa toczy się już sama..

19 kwietnia w naszym Centrum Spotkań Seniorów odbyło się kolejne spotkanie z grami planszowymi. Poprowadził je pan Adam Łuczyński, pasjonat gier, który nie tylko świetnie zna, ale również potrafi przystępnie wyjaśniać ich zasady. Pomimo niepogody nie zabrakło uczestników rozgrywek.

Ta forma rozrywki znana była już w starożytnym Egipcie, a później przez tysiąclecia kultywowana na całym świecie. Jej popularność nie tylko nie wygasa, ale wręcz rośnie z każdym rokiem. Przybywa grających i pojawia się coraz więcej nowych tytułów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje.
Przyczyna jest prosta – gra w planszówki to niezwykle przyjemny, a zarazem bardzo mądry i zdrowy sposób spędzania czasu w towarzystwie. Przy jednym stole, wspólnie się śmiejąc i gimnastykując swoje umysły.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z grami 31 maja!

7a 6a 5a 4a 3a 2a 1a